Новини

Яринівська гімназія приєдналася до екологічного проєкту «Озеленення планети». Учні школи із задоволенням долучились до акції та озеленили територію школи.

З пробудженням природи приходить до нас весняне свято – Міжнародний жіночий день. В умовах пандемії відзначати це свято святковим концертом не вдалося, тому учні 1-4 класів виготовили подарунки аби привітати матусь та бабусь вдома. Під керівництвом класних керівників та педагога-організатора учні створили вітальні відеолистівки для прекрасної половини людства. З учнями 2-4 класів Супрунова Н.В. провела квест “Казкові принцеси”. Учням було цікаво виконувати завдання. В подарунок дівчата отримали сюрприз – відеопривітання від джентельменів.

23 лютого 2021 року, з учнями 6 класу була проведена правова гра “Слідтство ведуть знавці”. Під час проведення гри, педагог-організатор намагалась виховати у дітей переконання про важливість сумлінного ставлення до своїх прав і обов’язків, прагнення внести свій вклад у розвиток України, як держави демократичної та правової. Команди “Феміда” та “Правознавці” ретельно підготувалися. В ході гри проводилися такі конкурси: “Правова розминка”, “Таємничий капелюх”, “Правовий годинник”, “Дешифратори” та інші.

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину. Яскраво та різноманітно пройшло це свято в нашій школі. Працювала святкова пошта, учні створили фотозону, де можна було зробити гарні фото на згадку. З учнями 5-7 класів педагог-організатор провела квест “Кохання – це…”, в ході якого учні виконували цікаві завдання, розгадували кодові слова.

Для учнів 5-9 класів,наш педагог-організатор Супрунова Н.В., провела виховний захід “Українське новоріччя”. Завдання заходу полягало у наступному: ознайомити дітей із цікавими матеріалами про новорічно-різдвяні традиції та відзначення зимових свят в Україні; розширювати загальний кругозір учнів; удосконалювати уміння здобувачів освіти шукати відповіді на проблемні запитання, пропонувати способи вирішення нестандартних завдань; розвивати просторову уяву та художню фантазію, застосовувати на практиці знання з історії, географії, української мови та літератури; виховувати любов до народних традицій, сприяти усвідомленню їх збереження в сучасному житті.

22 січня 2021 року, з нагоди Дня Соборності України, педагог-організатор Супрунова Н.В., організувала флешмоб “Ми українці”, запропонувавши дати відповідь на запитання “А що для тебе означає слово “соборність”. Активними учасниками флешмобу були вчителі та учні 9 класу.

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. Напередодні 19 грудня маленькі здобувачі освіти,Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів, переповнені сподіваннями, намагаються бути особливо чемними, добрими та старанними.
В Україні Святий Миколай, завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків та «миколайчики».
Але найголовніше те, що День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.


Щорічно 10 грудня, у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини. Декларація стала першим документом, що сформулював положення про права дитини. Шкільний фотофлешмоб “Твої права, дитино!”

З 9 по 13 листопада в школі проходив тиждень української мови та писемності. Вчителі української мови та літератури оформили виставку “Українські письменники про мову”. 9 листопада учні старших класів продемонстрували свою орфографічну і пунктуаційну грамотність під час написання диктанту.

Кращі мовознавці школи

Відповідно до річного плану з 23 листопада по 27 листопада 2020 року , у нашій школі проходив Тиждень зарубіжної літератури. Мета проведення тижня: розширити уявлення учнів про предмет «Зарубіжна література», залучати школярів до найкращих досягнень світової літератури; зацікавити позакласними заходами з предмета; систематизувати знання із зарубіжної літератури, розвивати пізнавальний інтерес, читацькі смаки та інтереси; виховувати любов до читання, прищеплювати шанобливе ставлення та повагу до творчості зарубіжних письменників.

Згідно річного плану роботи школи з 7 вересня по 11 вересня 2020 року проходив тиждень фізичної культури. Основною метою заходів тижня є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та інших верств населення. Розпочався тиждень з виставки плакатів та літератури присвяченій олімпійському руху в нашій державі та світі під назвою “Вище”, “Швидше”, “Сильніше”. Протягом тижня з 5-9 класами проводились “Олімпійські лекції” на відкритому повітрі, з історії , розвитку та становлення літніх та зимових олімпійських ігор, їх символіку, традиції та учасників. Діти готували малюнки та інформацію про призерів олімпійських ігор від нашої держави. Тиждень фізичної культури в школі пройшов на користь і задоволення рухової активності дітей.

Для дітей школи, вчитель фізичної культури Бриж Б.П., організував змагання зі спортивного орієнтування .

21 вересня – Всесвітній день миру. Щороку в нашій школі у цей день проводяться різні заходи: флешмоби, лінійки, акції. Цього року, педагог-організатор Супрунова Наталія Володимирівна, запропонувала учням взяти участь в проєкті “Поезія заради миру”.

Веломандрівка на Курашські гори з тренуванням технік подолання перешкод, під керівництвом вчителя фізичної культури Брижа Б.П.

З  19 жовтня по 23 жовтня 2020 року у школі  був проведений тиждень мистецтва. Основна мета заходів тижня  –  зацікавити учнівські колективи до створення мистецьких проектів,  сприяти розвитку вміння споглядати, аналізувати , «читати » мистецькі задуми художників та відтворювати їх у власних живописних творах шляхом інсценізації та інтерпритації . Ознайомити та  сприяти розучуванню основних елементів різних танців світу під час перерв на свіжому повітрі.

«Відтворимо картину  художника»

Презентація мистецького проєкту  учнів 4 – 9 класів

Презентація мистецького проєкту учнів 7 класу та учасників  художньої студії «Інтер’єр художника у об’ємі»

Музично – ритмічні вправи на свіжому повітрі

З метою організації навчального процесу та відповідно до річного плану роботи школи, 29 жовтня 2020 року було проведено засідання педагогічної ради. Тематика педагогічної ради :

1. Про особливості організації дистанційного навчання.

2. Про організацію проведення занять фізичною кльтурою, коли закритий спортзал.

3. Про вибір 3-го предмета для проведення ДПА у 9 класі.

Відповідно до річного плану роботи в школі  з 01.09. по 30.10.2020 р. проходив місячник військово-патріотичного виховання. Протягом місячника педагогічним колективом школи були проведені заходи відповідно до складеного плану. Під керівництвом педагога-організатора шкільний прес-центр створив  вітальну відеолистівку до Дня захисника України, яка була розміщена в загальношкільній групі «Ми разом». Учні 1-8 класів були залучені до оформлення плакатів «Козацькими стежками», які містили багато пізнавального матеріалу про життя козаків.

З метою  популяризації і пропаганди здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування культури здоров’я дітей та учнівської молоді у школі пройшов тиждень “Ми за здоровий спосіб життя”.

Твоє здоров’я – чисте повітря, вода і їжа.

Вставай вранці з радістю, лягай спати з  посмішкою. Ти радієш, посміхаєшся – значить, ти здоровий.

Не лікуй хворобу, лікуй своє життя, живи за законами природи, розуму. Коли немає здоров’я, мовчить мудрість, не може розквітнути мистецтво, не грають сили, марне багатство і безсилий розум.

Яринівській загальноосвітній школі – 50 років!

01 вересня 2020 року в Яринівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулися урочистості з нагоди 50-річчя школи. На захід завітали випускники навчального закладу, колишні педагогічні працівники та усі, кому це свято небайдуже. Привітали навчальний заклад з ювілеєм голова райдержадміністрації Олександр Кохан, голова районної ради Руслан Серпенінов, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна, начальник відділу освіти Світлана Коркош.«Щиро вітаю всіх вас зі святом, бажаю мудрості, терпіння, міцного здоров’я та наснаги, доброї долі і мирного неба», – зазначила у своєму виступі начальник відділу освіти Світлана Коркош. Окремих педагогічних працівників школи було нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.